Cosmas 10 Pack 755-128ORB Oil Rubbed Bronze Contemporary Cabinet Hardware Handle Pull - 5" Inch (128mm) Hole Centers
★★★★★ 4.1 56 reviews
Price when purchased online
Free shipping Free 30-day returns
Sold and shipped by webwinkel.interbeek.nl
Price when purchased online
How do you want your item?
You get 30 days free! Choose a plan at checkout.
Shipping
Arrives May 15
Free
Pickup
Check nearby
Delivery
Not available
Free 30-day returns Details
Product details
Category
  • High Quality Oil Rubbed Bronze Finish
  • Hole Centers / Spacing: 5" Inch (128mm)
  • Overall Length: 5-9/16" --- Width: 3/8"
  • Projection: 1-3/16"
  • Polybagged with 1" Mounting Screws Included
UPC 843561112283
Color Oil Rubbed Bronze
Shape Arch & Bow
Brand Name Cosmas
Metal Type Bronze
Style Name Handle Pull
Unit Count 10.0 Count
Handle Type Pull Handle
Finish Types Bronze
Manufacturer Cosmas
Model Number 755-128ORB
Material Type Metal
Exterior Finish Bronze
Handle Material Bronze
Number of Items 10
Additional Features Easy to Install
Included Components Screw
Center To Center Spacing 5 Inches
Specific Uses For Product Cabinets
Correction of product information
Correction Request Form
Customer ratings & reviews
4.1 out of 5
★★★★★
56 ratings | 23 reviews
How item rating is calculated
View all reviews
5 stars
77% (43)
4 stars
7% (4)
3 stars
4% (2)
2 stars
2% (1)
1 star
10% (6)